Времето в София 21 o C

ЗА ИСТОРИЯТА! Гонсало Игуаин стана автор на най-бързия дубъл в Шампионската лига

на 14.02.2018
7645
0
14.02.2018
0
7645

Нападателят на Ювентус Гонсало Игуаин вкара най-бързите два гола от един футболист в историята на Шампионската лига. Аржентинецът откри резултата в осминафиналия сблъсък с Тотнъм във 2-ата минута, а в 9-ата покачи на 2:0. Между двете попадения изминаха точно 8 минути и 7 секунди, изчислиха статистиците.

Психоатаката срещу "предателя" Гонсало Игуаин на "Сан Паоло" успя

Аржентинският нападател на Ювентус Гонсало...

на 03.04.2017

Предишното най-добро постижение беше дело на бившия нападател на Интер Хулио Крус, който наниза два гола в рамките на 8 минути и 30 секунди срещу Спартак (Москва) през сезона 2006/07.

Въпреки ударното начало, Игуаин не може да е особено доволен от себе си, защото в хода на мача пропусна дузпа и не успя да реализира още няколко чисти положения, а Юве не задържа ранния си аванс и мачът завърши 2:2.