ГОРЕЩО
КОНСУЛТАЦИИТЕ ЗАПОЧВАТ! Рая Назарян отива на "Дондуков“ 2 при Илияна Йотова
Проф. Михаил Константинов направи НА ПУХ И ПРАХ Радев: Оставка се подава само в извънредни обстоятелства - 121 депутатски места за президентската партия са мечти без основание
САМО В ПИК! Николай Дренчев, скандално изгонен от партията на Кузман Илиев: Той е като късния Костадин Костадинов - нарцисизмът му избуя за месеци до степен да разруши политическата си сила
СУПЕР ИНТРИГА В ПИК! Пращал ли е Радев като президент писмо до кмета на Пазарджик? (СНИМКИ)
Георги Харизанов пред ПИК TV: Трудното предстои за Радев. Сегашните му съюзници са му донори на гласове на изборите (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
За по-малко от 24 ч. Македония е издала разрешения за временно пребиваване на 2249 души, съобщиха от Министерството на вътрешните работи на страната.
препоръчано
За времето от 8 ч. сутринта в събота до полунощ страната е регистрирала 1140 мъже, 379 жени и 730 деца. От тях най-голям брой са сирийците (1133 души), афганистанците (811 души) и иракчаните (103 души). За периода от 19 юни 2015 г. до 31 октомври са били издадени общо 200 238 разрешения за временно пребиваване.
Сред тях отново доминират молбите от сирийски граждани, следвани от афганистанци, иракчани, пакистанци, иранци, както и жители на африкански държави като Конго, Еритрея, Нигерия, Камерун и други.
свързани новини
Стотици протестираха в Австрия срещу притока от бежанци
4727
на 31.10.2015
ВТОРИ ДЕН БЛОКАДА! Тираджии отново протестират по граничните пунктове със Сърбия
4404
преди 55 минути
ОГНЕН ИНЦИДЕНТ: Пълен с пътници автобус изгоря на Капъкуле (СНИМКИ)
60798
на 25.01.2026
ОТ УТРЕ: Блокади и по западната ни граница
15902
на 25.01.2026


