ГОРЕЩО
Георги МАРКОВ с ЖЕЛЕЗНИ АРГУМЕНТИ пред ПИК защо Димитър Главчев единствен става за служебен премиер
Кокорчо чертае червени линии - зарече се да не управлява с ГЕРБ и Радев
Отвъд лимита: най-лудите рекорди със ски
ИЗВЪНРЕДНО! Йотова обяви графика за срещи с всички потенциални служебни премиери
ИЗПРЕВАРВАЩО В ПИК! Един от ръководителите на "България Може": Радев е казал на Кузман Илиев, че ще е мандатоносител
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
ЗА ПРИМЕР! Кметът Димитър Николов остави администрацията с по-малко пари, но ги дава на пострадалите при наводненията
8480
на 31.10.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кметът на Бургас Димитър Николов току-що предложи на общинските съветници да отпуснат извънредно 100 хил.лева, за да се подпомогнат бургазлиите, пострадали от наводнението преди седмица.
Към сумата ще се прибавят и резервните 60 хил.лева от Фонда за бедствия и аварии. 100-те хил.лева ще бъдат спестени от издръжката на администрацията, уточни Димитър Николов.
Кметът допълни, че до края на днешния ден ще бъде готов докладът за щетите от наводнението. Основно са пострадали електроуреди, защото в наводнените къщи на първите етажи масово били кухните и цялата техника, а на вторите етажи – спалните.
препоръчано
свързани новини


