ГОРЕЩО
САМО В ПИК TV! Журналистът Борис Ангелов с горещ коментар трябва ли Йотова да смени Гюров: И двамата не се занимават с основните проблеми (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Проф. Росен Стоянов скастри Гюров за договора с Украйна: Това е нарочна провокация. Радев и сие се подведоха по нея (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Петър Кичашки за своеволията на Гюров в Украйна: Този човек топли временно креслото на следващия премиер. Ситуацията е същата като тази със загробващия договор с "Боташ" (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Георги Марков: Опълченецът Гюров да отиде на фронта в защита на клета Украйна. Договорът му със Зеленски е нищожен
НЕСЛОМИМ ДУХ: Ново ТЕЖКО ИЗПИТАНИЕ застигна Нана
Европа
За пример! Четири белгийски партии сключиха споразумение да сформират дясно правителство
4269
на 07.10.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Четири белгийски партии сключиха днес споразумение за съставяне на дясно правителство - малко повече от четири месеца след парламентарните избори на 25 май, съобщи лидерът на либералите франкофони Шарл Мишел, който ще бъде следващият министър-председател, предаде Франс прес.
препоръчано
Коалицията ще бъде съставена от Реформаторското движение на Шарл Мишел и три фламандски партии - Нов фламандски алианс, Открити фламандски либерали и демократи, Християндемократи и фламандци.
Полша въвежда таван за цените на горивата заради конфликта в Близкия изток
7923
преди 11 часа
Селин Дион се завръща на сцената
9244
преди 13 часа
Милиардер: Руснаците трябва да работят по 12 часа шест дни в седмицата
15345
преди 14 часа


