BG EN

ЗА ПРЪВ ПЪТ ОТ 42 ГОДИНИ: БФС глоби легендарния домакин на ЦСКА бай Добри

Футбол

ЗА ПРЪВ ПЪТ ОТ 42 ГОДИНИ: БФС глоби легендарния домакин на ЦСКА бай Добри

8851
на 01.12.2021
ЗА ПРЪВ ПЪТ ОТ 42 ГОДИНИ: БФС глоби легендарния домакин на ЦСКА бай Добри
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Домакинът на ЦСКА бай Добри, който е живата енциклопедия в съблекалнята на червените, получи за пръв път от 42 г. наказание от БФС след кръга.

препоръчано

Той отнесе жълт картон от рефера Георги Кабаков при загубата с 0:2 от Лудогорец в Разград.

Така сега бай Добри, който винаги плисва вода пред футболистите на ЦСКА за късмет при първата тренировка за поредния сезон, ще трябва да плати и глоба от 400 лева. Два пъти повече – 800 лева, ще плати администраторът на червените Стойко Сакалиев.

Заради жълтия картон на стадион "Хювефарма" аут за мача с Локо София е капитанът на ЦСКА Юрген Матай, пише "Телеграф".

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК