ГОРЕЩО
Заем за Украйна: Евролидерите одобриха 90 милиарда евро за следващите две години
В ДЕСЕТКАТА! Такива измамници като Асен, Киро, Ники и Иво никога не са се случвали на България
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
САМО В ПИК! Чичото на Кирчо: АФЕРИСТЪТ Асен Василев е нереализиран оперен певец, имаше дует с Райна Кабаиванска. Фирмата му за самолетни билети продължава да работи от България в полза на Китай
Петър Кичашки с ТОП АНАЛИЗ пред ПИК TV: Консултациите показаха нови зависимости: Радев толерира радикализацията в политиката (ВИДЕО)
Инициативата е на кмета Живко Тодоров
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Градският транспорт в Стара Загора ще е безплатен за всички ученици за първия учебен ден – 15 септември. Инициативата е на кмета Живко Тодоров и е жест към всички ученици.
препоръчано
От нея могат да се възползват 17 800 деца, от които 1500 ще прекрачат училищния праг за първи път, съобщиха от общината.
В първия учебен ден в Стара Загора три тролейбусни и две автобусни линии ще се движат на по-къси интервали от време.


