BG EN

ЗА ЧЕСТТА НА ПРОФЕСИЯТА: Репортер бе отнесен от придошлите води, докато предава на живо (ВИДЕО)

Азия

ЗА ЧЕСТТА НА ПРОФЕСИЯТА: Репортер бе отнесен от придошлите води, докато предава на живо (ВИДЕО)

20584
на 21.07.2025
ЗА ЧЕСТТА НА ПРОФЕСИЯТА: Репортер бе отнесен от придошлите води, докато предава на живо (ВИДЕО)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Репортерът от Пакистан Али Муса Раса бе отнесен от придошлите води, докато предаваше на живо в ефира на местната Ruhi TV.
 
Кореспондентът на медията информираше за тежката ситуация вследствие на наводненията в района на Кох Сулайман в провинция Пенджаб.

препоръчано

На кадрите, разпространени в социалните мрежи, се вижда как водата стига до шията на журналиста, когато в един момент прякото излъчване внезапно прекъсва, а Раса бива завлечен от бурните водите.

По-късно става ясно, че за щастие репортерът е успял да се измъкне невредим от природното бедствие.

Въпреки щастливия развой на събитията, много потребители в социалните мрежи разкритикуваха пакистанските медии в региона, които принуждават служителите си да правят безразсъдни репортажи, рискувайки живота и здравето им.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 94
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК