ГОРЕЩО
ТЕЖКА СУША: Европа е в капан - критична ситуация в Дунавския басейн и Балканите
Ало, жълтпаветниците, май се оказахте в грешка за мигрантите в Сеута? Някой фактчекър няма ли да се самосезира?!
РАЗБИ ИМ ОПОРКИТЕ! Делян Добрев с КАТЕГОРИЧНА ПОЗИЦИЯ: Сделката за блока "Хан Тервел" е добра за България, Радев не е дал никакви проценти
Извадиха от нафталина още едно име за кандидат-президент на демократичната общност, но май вече е късно
САМО В ПИК! Проф. Бранимир Ботев с ТОП АНАЛИЗ на мигрантската криза в Испания - заподозря добре организиран сценарий за дестабилизиране на Европа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Най-скъпият футболист в историята Неймар е помолил ръководството на ПСЖ да продължи договора на неговия сънародник Даниел Алвеш, съобщава "Екип".
Според изданието бразилският нападател е споделил пред шефовете на клуба, че ще се чувства доста добре, ако 35-годишният защитник остане на "Парк де Пренс".
Алвеш играе за френския действащ шампион от 2017 година, когато се присъедини от италианския Ювентус. През настоящия сезон бразилецът е записал 4 асистенции с екипа на парижани в 14 мача от шампионата, акцентира "Топспорт".
препоръчано
СЕНЗАЦИЯ НА ТРАНСФЕРНИЯ ПАЗАР: Тони Кроос може да подсили "принцовете"
15978
на 20.03.2019
"Принцовете" с ключов ход?
39310
на 17.03.2019
"Принцовете" с червен картон към Рабио?
31266
на 16.03.2019


