ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
Атанас Зафиров: Броят на младите роми със средно образование се е повишил
ГОРЕЩО В ПИК! Любимата адвокатка на ПП Ина Лулчева брани братя Бобокови в съда - прокуратурата призовава 216 свидетели по делото за боклука (СНИМКИ/ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Пеевски от Кърджали: Държавата трябва да е стабилна и да има добър бюджет - само така може да се работи за хората и те да са доволни (СНИМКИ)
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тристранката се разбра за бюджета за догодина
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Пребиха и ограбиха 66-годишен мъж в бургаския ж.к. „Братя Миладинови”. Случката се разиграла късно снощи, когато почерпеният мъж се прибирал от заведение, но бил нападнат от двама непознати минувачи на кръстовището между улиците „Вардар” и „Шар планина”, съобщиха от ОДМВР-Бургас.
Бургазлията бил употребил голямо количеството алкохол , когато бандитите го привели в безпомощно състояние, съобщава "Флагман". Те отмъкнали около 800 лв. от него, както и мобилния му телефон. Работата по случая продължава от служители на Второ Районно управление – Бургас.
препоръчано
Отменят частичното бедствено положение в община Созопол
5377
преди 3 часа
Призив за доброволци в Зидарово след нанесените щети от бедствието
8584
преди 6 часа
Намаляват щетите от мечки в Смолянско през ноември
8438
преди 8 часа
АВАРИЯТА В МОРЕТО: Нова евакуация от блокирания край Ахтопол танкер
31034
преди 9 часа


