BG EN

Здравните инспектори съставиха 2 акта за хигиенни нарушения

Региони

Здравните инспектори съставиха 2 акта за хигиенни нарушения

6410
на 14.07.2015
Здравните инспектори съставиха 2 акта за хигиенни нарушения
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През изминалата седмица в Плевенска област са извършени 194 проверки на подлежащи на контрол обекти. Издадени са 4 предписания за подобряване хигиенното състояние на 4 от проверените обекти, известява РЗИ-Плевен.

препоръчано

Съставени са 2 акта за хигиенни нарушения - един за неизпълнени предписани мероприятия и един акт за неспазване на противоепидемичен режим.

През отчетния период е издадено 1 наказателно постановление на сума 100 лв. Няма спрени от експлоатация обекти. Издадени са 6 хигиенни заключения по проекто - сметни документации, постъпили за разглеждане в РЗИ.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО) Един милион унгарци на шествие в подкрепа на Орбан навръх националния празник (НА ЖИВО)
ново
Днес: 96
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК