BG EN

Здравният министър: Запасени сме с лични предпазни средства за 3 месеца напред

Здраве

Здравният министър: Запасени сме с лични предпазни средства за 3 месеца напред

9118
на 18.08.2020
Здравният министър: Запасени сме с лични предпазни средства за 3 месеца напред
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Пред журналисти в Смолян министърът на здравеопазването проф. Костадин Ангелов опроверга твърдението, че има недостиг на лични предпазни средства в лечебни заведения в страната.

препоръчано

"Държа дебело да подчертая, че на територията на България - в складовете в страната, са осигурени цялото количество лични предпазни средства, което гарантира сигурност на страната в следващите три месеца напред", заяви той, цитиран от БНР.

В областната болница в Смолян министър Ангелов се срещна с медиците от първа линия и синдикалисти.

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО) Георги Харизанов пред ПИК TV: Протестите изненадаха управляващи, опозиция и президент. Бързи избори на хоризонта и позитивни резултати от ТОЛ системата (ВИДЕО)
ново
Днес: 105
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК