ГОРЕЩО
МВнР с ОФИЦИАЛНА ИНФОРМАЦИЯ за поканата от Тръмп към България за присъединяване към Съвета за мир - разобличиха президентството (ДОКУМЕНТ)
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
Екс председателят на ЦИК Александър Андреев с ЕКСПРЕСЕН КОМЕНТАР пред ПИК: Контролираният вот не може да се реши с видеонаблюдение, а с участието на наблюдатели
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски: България трябва да се включи в Съвета за мир на президента Доналд Тръмп!
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Киев се подготвя да извърши утре, 29 декември, в Донбас размяна на задържани лица, заяви президентът на Украйна Володимир Зеленски, предаде ТАСС, като се позова на президентската пресслужба.
"Трябва да има размяна на пленници. Ние очакваме това. Трябва напълно да бъде завършена верификацията на всички хора", заяви Зеленски.
препоръчано
Очаква се размяната да стане утре сутрин в района на пропускателния пункт "Майорское" на фронтовата линия в Донбас. По информация на омбудсмана на Донецката народна републлика Дария Морозва, Донецк и Луганск ще предадат на Киев 55 човека и разчита да получи 87 свои привърженици.


