BG EN

Земетресение с магнитуд 3.5 по Рихтер бе регистрирано в Тува

СВЕТЪТ ДНЕС

Земетресение с магнитуд 3.5 по Рихтер бе регистрирано в Тува

11766
на 31.07.2018
Земетресение с магнитуд 3.5 по Рихтер бе регистрирано в Тува
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Земетресение с магнитуд 3.5 по скалата на Рихтер е било регистрирано в ранните часове на деня на 216 километра североизточно от Кизил (Тува), съобщават от Алтае-Саянският филиал на Единната геофизическа служба към Руската академия на науките, цитирани от „Интерфакс“.

препоръчано

Според данните, епицентърът на труса е бил в точка с координати 52.36 градуса северна ширина и 97.35 градуса източна дължина.

Не се съобщава за разрушения и жертви.

 

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 26
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК