ГОРЕЩО
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Цветанка Андреева с екшън анализ: Радев ще изсмуче електората на МЕЧ. Нека ППДБ обяснят за паралелната власт и зависимостите си по случая "Петрохан" (ВИДЕО)
САМО В ПИК TV! Виктор Димчев: Васил Терзиев си призна, че е ходил на Петрохан и се е забавлявал. Такова място за "забавление" има и в близост до къщата на Кирил Петков на "Корал" (ВИДЕО)
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК! Съдебни лекари останали шокирани, след като отворили телата на Калушев, Златков и Макулев - тримата 10 дни яли само сурови ядки, не са пили дори и вода
"Петрохан“ във фокуса на световните медии: “Мистерията около убийството „Туин Пийкс“ в България се задълбочава със със смъртта на заподозрени"
Киселова ПОСОЧИ кога ще бъде избран служебният премиер. Ето към кой ключов министър трябва да "насочим поглед"
Няма данни за жертви и щети
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земетресение с магнитуд 5,0 по скалата на Рихтер е било регистрирано в източната част на Индонезия, предаде РИА Новости.
Епицентърът на земетресението се е намирал на 77 км. северозападно от централната част на остров Тимор на дълбочина от 84 км. под повърхността на морето.
Няма данни за жертви и разрушения. Няма обявена опасност от вълни цунами.
препоръчано
Най-малко 46 жертви на снеговалежите в Япония
10027
преди 7 часа
Япония реши да се присъедини към оръжейна инициатива на НАТО за Украйна
8267
преди 10 часа
Сингапур си поръча доставка на 20 изтребителя F-35
10547
на 09.02.2026
Япония пусна отново в експлоатация най-голямата АЕЦ в света
10342
на 09.02.2026


