ГОРЕЩО
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
Шкварек го разобличи: Иво Мирчев направи открит плонж в няколко студиа към новия скут, в който копнее да скочи
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земетресение с магнитуд 5,6 по скалата на Рихтер е било регистрирано на о. Самар, Филипините в 03:43 ч. българско време, сочат данни от Европейския средиземноморски сеизмологичен център.
препоръчано
Епицентърът е бил на 10 км дълбочина и се е намирал на 183 км източно от град Легаспи и на 512 км източно от столицата Манила, предава Фокус.
5,7 по Рихтер разтърси Филипините
5115
на 08.04.2017
6,5 по Рихтер разлюля Филипините
4386
на 10.02.2017


