BG EN

Земетресение с магнитуд 6.1 по Рихтер в Тихия океан

СВЕТЪТ ДНЕС

Земетресение с магнитуд 6.1 по Рихтер в Тихия океан

3027
на 17.07.2017
Земетресение с магнитуд 6.1 по Рихтер в Тихия океан
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Подводно земетресение с магнитуд 6.1 по скалата на Рихтер удари тихоокеанската държава Тонга, предава Reuters, цитирана от Фокус. 

препоръчано

Земетресението е било с дълбочина 97 километра и се е случило на 180 километра югозападна от Нейта в Тонга, заявиха от Американското геологическо дружество.

Няма издадени предупреждения за цунами, както и данни за щети или жертви.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 79
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК