ГОРЕЩО
ЕКШЪН В НС! Избърсаха пода на парламента с Цончо Ганев (ВИДЕО)
ГОРЕЩО В ПИК: Помните ли чалга легендата Пепа Секса? Вижте с какво тузарско ауди фучи из София (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
Кандев напусна МВР със 130 000 евро заплати накуп
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Най-големите босове на "Калашниците" остават в ареста (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
УНИКАЛНО: Джокович и дъщеря му потанцуваха с Дара на "Бангаранга" в Гърция (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Земетресение с магнитуд 7,5 бе регистрирано в протока Дрейк между най-южния край на Южна Америка и Антарктида, предаде Ройтерс, като се позова на Геоложкия институт на САЩ, предаде БТА.
препоръчано
Силният трус е станал на дълбочина от 11 километра, с епицентър на 700 километра югоизточно от аржентинския град Ушуая. Неговият магнитуд първоначално бе оценен още по-високо - 8.
Хидрографската и океанографска служба на военноморските сили на Чили издаде предупреждение за цунами за чилийската антарктическа територия, но малко след това го отмени.
САЩ публикуваха официалното 14-точковото споразумение с Иран
16279
преди 4 часа
Самолет се разби на магистрала в Тексас
7250
преди 14 часа
Германският канцлер подари фланелка с номер 47 на Доналд Тръмп
9773
преди 17 часа
НА КОСЪМ: ФБР предотвратило атентат срещу Тръмп
50192
преди 17 часа


