BG EN

Златна мина се срути в Йоханесбург, извадиха осем мъртви тела

ЧАС ПИК

Златна мина се срути в Йоханесбург, извадиха осем мъртви тела

23317
на 06.02.2014
Златна мина се срути в Йоханесбург, извадиха осем мъртви тела
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Южноафрикански спасители са извадили телата на осем души след пожар и срутване в златна мина недалеч от Йоханесбург, предаде Ройтерс, позовавайки се на правителствена информация.
Още един миньор продължава да е в неизвестност. Това е най-сериозният инцидент в мина в Южна Африка откакто деветима работници загинаха при срутване на скала в платинена мина през юли 2009 г.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО) Виктор Димчев С ЕКШЪН АНАЛИЗ за ПИК TV: ГЕРБ и ДПС-Ново начало ще бъдат значим фактор и при следващи избори. ППДБ ще трябва да работят с тях (ВИДЕО)
ново
Днес: 4
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК