ГОРЕЩО
МИРЧЕВ, СЛАБ 2! Йордан Цонев преподаде УРОК на щурмовака от Росенец: Най-големият "защитник" на демокрацията ще ни дава акъл! Всички видяха колко "морални" и кухи хора сте (ВИДЕО)
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: Не е работа на служебно правителство да се занимава със смяната на главния прокурор (ВИДЕО)
Слави ПОПИЛЯ Терзиев: Каква мъжка дружба го е свързвала със сектанта Ивей, че да му преведе четвърт милион ей така - каква грозна тайна прикрива той
ЕКШЪН В ПИК TV! Станислав Анастасов ХВАНА НАТЯСНО служебен министър: Вие сте новият Цицелков. Колко пъти сте се срещали с Божидар Божанов, Ивайло Мирчев, Асен Василев, Васил Терзиев (ВИДЕО)
inbet пита: „Кой е твоят?“
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Две хлапета са заловени от полицията заради вандалска проява на гробищния парк в Златарица.
препоръчано
Малолетните били спипани, след като преди дни възрастна жена подала сигнал в полицията за осквернени гробове.
От полицията установили, че посегателството е дело на ученици на 7 и на 10 години. Хлапетата признали, че са влезли в гробището и са потрошили седем надгробни фенера. Случаят ще бъде разгледан от Местната комисия за борба с противообществените прояви на малолетни и непълнолетни в Златарица.
Материалите по образуваната преписка са докладвани и на Районната прокуратура в Елена. До този момент момчетата нямат провинения, които да са известни на органите на реда.
свързани новини
Потресаващо! Намериха изчезналата Мария полугола на гробище
30874
на 26.06.2015
Шест причини да включите ананаса в менюто си
3200
преди 25 минути
МВнР: Българите в Ливан незабавно да напуснат страната
2522
преди 37 минути


