ГОРЕЩО
ТОТАЛНА ПАРОДИЯ! Иван Демерджиев - новият Кирил Петков
ОБРАТ В РАЗСЛЕДВАНЕТО за смъртта на Малък Тошко - още нищят дали е...
Голямата измислица на "Маркет линкс"
Развитие по случая „Петрохан – Околчица“: ПОД ЗОРКОТО ОКО НА ПОЛИЦИЯТА наследниците на загиналите влизат във владение на имота
НОВА СТРАТЕГИЯ! Кандев замазва скандала с разкритията на Картофа - прави си пиар на гърба на драмата с Наталия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Министър-председателят на Македония Зоран Заев обяви „вероятна“ смяна на министри от кабинета в Скопие, съобщава електронното издание на местния „Куриер“, цитиран от "Фокус". На въпрос дали до края на годината може да се очаква реконструкция на правителството, Заев отговори, че при хода на – съгласно думите му – сериозни парламентарни процеси, не се обсъждат подобни стъпки, но не изключи промяна в ръководните постове на министерствата.
препоръчано
„Ако един министър не идва в правителството, логично е правителството да седне, да помисли, да го смени. Това е редът на нещата. Ние със сигурност разговаряме с коалиционните партньори, които споделят отговорността“, загатна Заев.
свързани новини
Задържаха съдебен лекар за подправени лабораторни експертизи
7978
преди 2 часа
„От сувлаки до звезди Мишлен“: Гърция е в световния гастрономически елит
6133
преди 5 часа
Доброволци помагат на бездомните котки в Атина в жегите
6258
преди 6 часа
Дрон порази турски кораб в Черно море, един човек загина, трима са ранени
10877
преди 8 часа


