ГОРЕЩО
Делян Пеевски: Сезирам прокуратурата за Теодора Георгиева - това е активно мероприятие на ППДБ
ГОРЕЩО ПИТАНЕ в ПИК TV! Тошко Йорданов: Има ли бързо производство срещу съветничка на Иван Христанов, задържана с амфетамини
УНИЖЕНИЕ В ПАРЛАМЕНТА! Станислав Анастасов заговори за пиянските запои на европрокурорката Теодора Георгиева и Емил Дечев: Няма да мине номерът да отклоните вниманието от случая "Петрохан" (ВИДЕО)
Мода и инфлуенсърство: новата ера на половинките във Формула 1 (СНИМКИ)
ИЗВЪНРЕДНО! Калушев е застрелял младежите край Околчица с по един куршум в главата, след което се е самоубил. Прокуратурата предаде телата им на близките
Инциденти
Зрелищна катастрофа в пловдивския квартал "Кючука", удариха се мерцедес и шкода
18323
на 13.11.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Зрелищна катастрофа стана преди минути на ул. "Димитър Талев" в "Кючук Париж", предаде marica.bg. Инцидентът, при който са се ударили лъскав мерцедес и стара шкода, а станал точно до бариерата на автогара "Родопи". Калникът на шкодата, който се е откъртил при удара, виси върху предния ляв фар на немското возило.
препоръчано
Колите все още са на средата на завоя към магазин "Билла". Двама полицаи регулират движението. Няма задръстване, но автомобилите се изчакват в двете посоки.
Блъснаха 14-годишно украинче на ел. тротинетка в Свети Влас
8529
преди 3 часа
Моторна шейна помля момче в Банско, то е със счупен таз
12477
преди 8 часа
Мъж загина при пожар в дома си в търговишко село
10724
преди 23 часа
Куче нахапа 5-годишно дете и две жени в Килифарево
11376
на 05.03.2026


