ГОРЕЩО
ТЕЖЪК ИНЦИДЕНТ: Две жени загинаха в катастрофа на пътя Айтос-Карнобат
ШИШКОВ ВДИГНА РЪЦЕ за незаконния град край Варна: Историята е много оцапана
НАПРЕЖЕНИЕ: Синдикатите готвят реакция, ако видят това конкретно предложение в бюджета
НЕВИННИ ЖЕРТВИ: Излезлият преди 10 дни от пандиза циганин заклал като агнета Юлиян и Дани (СНИМКИ)
ЗЛОВЕЩО! Потресаващи подробности за кървавата касапница в Угърчин
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Славия ще се раздели с дошлите на проби двама футболисти. Златко Бонев от дубъла на Лудогорец и Димитър Юруков от Гигант (Съединение) почти сигурно ще си тръгнат, но други напускащи от селекцията на Иван Колев няма да има през зимната пауза.
В неделя, 22 ноември, "белите" приемат Лудогорец, като дотогава ще тренират по един път на ден, а в четвъртък ще имат възстановяване.
В същото време агитката на Славия се закани на разградчани, като феновете споделиха в социалната мрежа: "Ще отнесем тези измислени "орли". Славия и вековната й история имат нужда от подкрепа! Нека всички разберат, че любовта се предава от баща на син, от дядо на внуче!"
препоръчано
свързани новини
Венци Христов тренира със Славия
4665
на 14.11.2015
Славия победи Витоша в контрола
4161
на 12.11.2015
Курдов започва тренировки със Славия
7307
на 12.11.2015


