Овладявал съм две кризи - след Луканов и Виденов, рекламира се тъмносиният лидер
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
"Мен ме подслушват от много години. Знам, че ме следят поне от 1996 г.", призна лидерът на ДСБ Иван Костов в ефира на "Тази неделя" по Би Ти Ви. Причините били отново "пак същите", заради работата му по овладяване на кризите в обществото.
"Ако наистина бяха слушали разговорите, нямаше да допуснат кризата. Така се пошегува мой съпартиец. Аз съм участвал в овладяването на две кризи - след управлението на Андрей Луканов и след правителството на Жан Виденов. Страната и в двата случая беше нестабилна", поясни Иван Костов. Той призова всички да подкрепят премиера Марин Райков. Защото е непартиен премиер, назначен с надеждата, че президентът Плевнелиев е проявил разум и отговорност.
"Ние сме притеснени от купуването на гласове на тези избори. Системата на изборната търговия беше създадена по времето на Бойко Борисов. И ще бъде използвана и сега. Ромският вот е нестабилен. Може да се разбере в коя партия отиде техният вот." Това каза Костов, явно намеквайки, че ромските гласове са отишли за ГЕРБ.


