BG EN

Иван, убиецът на 11-годишната Никол, иска да се прибере у дома

Региони

Иван, убиецът на 11-годишната Никол, иска да се прибере у дома

21791
на 25.08.2017
Иван, убиецът на 11-годишната Никол, иска да се прибере у дома
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

15-годишният Иван Иванов отново ще се изправи пред съда в понеделник. Новият адвокат на обвинения в жестокото убийство на 11-годишната Никол Йончева е обжалвал решението на окръжния магистрат Светлин Иванов, който остави Иван в ареста, съобщава "Флагман".

Новият защитник на семейството Стоян Иванов смята, че 15-годишният бургазлия трябва да бъде пуснат под "домашен арест", тъй като се нуждае от грижите родителите си. Мярката е насрочена за 14 ч. Интересно ще бъде дали апелативните магистрати отново ще решат да скрият обвиняемия за бруталното убийство от медиите и обществеността. 

Припомняме, че Иван е единственият заподозрян за тежкото умишлено престъпление, извършено в неделя, около 17 ч., в асансьора на бл. 108 в жк "Меден рудник".

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 17 декември - конфликтът с ръководството е неизбежен за Овните, допълнителна работа ще донесе добър приход за Стрелците
ПИК TV x
Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО) Петко Петков пред ПИК TV: Радев свенливо се сближава с ППДБ и „Възраждане“, а агресията в парламента прикрива безидейност (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК