BG EN

Ивелин Попов: Винаги съм готов да играя за националния отбор

Футбол

Ивелин Попов: Винаги съм готов да играя за националния отбор

3855
на 09.02.2015
Ивелин Попов: Винаги съм готов да играя за националния отбор

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Националът Ивелин Попов говори пред медиите след контролата Локомотив (София) - Кубан. "Железничарите" победиха с 1:0, а Попето коментира не само днешната проверка, но и ситуацията в националния тим.

"Винаги съм готов да играя за националния отбор. От 2007 съм в отбора. И преди не съм бил капитан. Не е важно дали съм капитан или не. Ще играя в националния отбор, стига да ме викат. Имах желание да играя срещу Румъния, но от клуба не ме пуснаха. Сбърках, че не излязох да говоря с журналистите след мача с Малта. Направил съм си равносметка къде сбърках. Мислехме, че ще бием Хърватия и Норвегия, но играхме трагично. Има интерес към мен, но до март ще стане ясно дали ще има трансфер. Има официални запитвания, не искам да коментирам отборите./sportal.bg



препоръчано
свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи САМО В ПИК: Прочетете топ хороскопа на Алена за 13 декември - Овните се радват на успехи, Девите да бъдат предпазливи
ПИК TV x
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО) Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК