ГОРЕЩО
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
ПРОГНОЗА: Партията на Радев ще бъде политически приют за изпаднали десета, бекапета, олигарси, мафиоти и московски мекерета
Александър Йорданов: То бива слагачество, но като това на ППДБ пред Радев не бива - яки комунистически фамилии се чакат в президентската партия
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Кучето скача според тоягата, каза Ивет Лалова след историческото класиране за олимпийския финал на 200 м в Рио де Жанейро. Атлетката е изключително щастлива.
препоръчано
"Знаех, че се класират първите две и се вложих почти докрай. Оставих съвсем малко за финала. Имах късмес полуфиналната серия, не че другите бяха слаби, но бяха неопитни и аз знаех как да се възползвам", заяви още Ивет, която завърши втора в серията си с 22,42 - лично постижение за сезона.
Финалът е в 4,30 часа тази нощ, а Лалова ще бяга в осма пътека. Според специалистите това е добре заради виража в дисциплината.
свързани новини
Извънредно! Убедителна Ивет Лалова издуха конкуренцията на 200 метра
31827
на 15.08.2016
Българското участие в Рио днес: Лалова ни носи радост в леката атлетика?
19159
на 12.08.2016
В Мелбърн по време на Australian Open: Пътеводител за върховно преживяване
14764
на 19.01.2026
Телвел Замфиров е големият шампион в Банско
14093
на 18.01.2026
Българският етап на "Тур дьо Франс" ще е през юли
10749
на 14.01.2026
Карлос Насар изригна: Мога да направя нещо, което никога не се е случвало
45725
на 13.01.2026


