BG EN

Играчите на Ботев с тренировка часове след прибирането си от Благоевград

СПОРТЪТ ДНЕС

Играчите на Ботев с тренировка часове след прибирането си от Благоевград

2854
на 10.08.2015
Играчите на Ботев с тренировка часове след прибирането си от Благоевград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Отборът на Ботев направи тренировка часове след среднощното си завръщане от Благоевград, където възпитаниците на Ермин Шиляк се наложиха с 1:0 над местния Пирин за първата си за сезона победа в елита. В понеделник сутринта "канарчетата" направиха първо за седмицата занимание, в което отборът бе разделен на групи.

препоръчано

За футболистите, които играха повече от едно полувреме в срещата с "орлетата", тренировката бе ограничена само във възстановително тичане, докато останалата част от отбора бе подложена на по-голямо натоварване. Отделно от тях, на по-облекчен режим, се подготвяха Даниел Златков, Александър Колев и Лъчезар Балтанов, които са с леки травми след битката на стадион "Христо Ботев" в Благоевград.

Във фитнеса тренировка проведе Пламен Николов, който има болки в ахилеса, а Филип Филипов (адуктори) и Нико Варела (разтежение) също не излязоха на терена. Заниманието пропусна и Мариян Огнянов. Халфът на "канарчетата" е подложен на процедури за лечение на възпален нерв.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая Петрохан - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО) Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ново
Днес: 87
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК