BG EN

Избирателната активност в Узбекистан достигна 88%

СВЕТЪТ ДНЕС

Избирателната активност в Узбекистан достигна 88%

4282
на 21.12.2014
Избирателната активност в Узбекистан достигна 88%
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Избирателната активност на изборите за долна камара на парламента и областни, районни и градски съвети в Узбекистан достигна 88%, предаде Газета ру, позовавайки се на изявление на председателя на Централната избирателна комисия на Узбекистан Мирза Углубек Абдулсаломов.

„По предварителна информация от общо 20,789 милиона души, които са били записани в избирателните списъци, гласът си са дали над 18 милиона души, което представлява 88% от общото число на имащите право на глас”, каза председателят на узбекистанската ЦИК, пише агенция "Фокус".

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите САМО В ПИК: Ето го ексклузивния хороскоп на Алена за 20 декември - Раците да внимават как си харчат парите, успехът се усмихва на Девите
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа Проф. Георги Рачев с прогноза пред ПИК TV: Променливо време за празниците, дъжд, сняг и захлаждане след Коледа
ново
Днес: 10
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК