ГОРЕЩО
ЛЕТНИ КАПРИЗИ! Слънчево в цялата страна, след обяд ще вали с гръмотевици - температурите ще достигнат 34 градуса (КАРТА)
ДОКАТО ДЕМЕРДЖИЕВ СПИ: Киберексперт за фалшивите сигнали за бомби: Тестват устойчивостта на администрацията
Вежди Рашидов с ОСТЪР коментар: Радев искаше да помогне на България с "Боташ" - виновни са младите момчета от ПП, които го подведоха
ЩЕ МУ СЕ НА ДЕМЕРДЖИЕВ ДА Е ЕРКЮЛ ПОАРО: Какви са фактите зад водевила "полетите на Пеевски"
САМО В ПИК И "РЕТРО": Любо Нейков стопи 10 кила (ПАПАРАШКИ СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
На 30 юни ще бъдат частничните избори за кмет на Варна, съобщиха от Районна избирателна комисия. Президентът Росен Плевнелиев е издал указ за провеждането им.
По закон трябва да има поне 50 дни от издаването на указа до провеждането на изборите. Регистрацията на участниците в частичния вот ще започне след парламентарните избори.
Датата 30 юни беше предложена на държавния глава от Общинската избирателна комисия. Изборите ще се проведат близо 4 месеца, след като Кирил Йорданов подаде оставка.
Ако се стигне до втори тур, той ще се проведе на 7 юли
препоръчано
Бюджетите за 2026 г. влизат за обсъждане в парламентарните комисии
3299
преди 54 минути
Парламентът избира шеф на Държавна агенция "Разузнаване"
4736
преди 59 минути
Правната комисия обсъжда преминаване към изцяло машинно гласуване
5392
преди 1 часа


