ГОРЕЩО
Защото пуснаха музика: Синдикатите са в ужас, Василев нарича ГЕРБ "идиоти", а Мирчев дължи обяснение за твърдението си, че ще се крадат милиарди от хазната за купуване на гласове
Забравиха ли ППДБ за аверите на Благо Коцев? Няма ли да съберат пари и за техните гаранции
ВИЖТЕ ГИ ДОБРЕ! Това са умно красивите - Лекси Фльор и Лекси Д’иректьор (СНИМКА)
СУПЕР ШОУ! Взеха Козилата Ерато за мезе след поредната тъпотия, с която рекламира протеста тази вечер (СНИМКИ)
ТОТАЛНО ОТЧАЯНИЕ! ДБ насъсква с ПИК жълтопаветниците за протеста - Кокорчо се кълне, че са пратили на Сметната палата фактурите за сцената (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
В Сърбия днес се провеждат избори за нов парламент и местни власти, съобщава вестник Blic, цитиран от "Фокус". Вотът протича без инциденти, а до 14 часа днес избирателната активност е били 28,89 процента.
Право на глас имат общо 6,739,441 души, които фигурират в избирателните списъци. Те ще могат да упражнят правото си на глас в общо 8, 378 избирателни секции.
препоръчано
Сърбия на предсрочни парламентарни избори
2934
на 24.04.2016


