BG EN

Избягал от Левски направи сефтето в Португалия

Световен футбол

Избягал от Левски направи сефтето в Португалия

14208
на 01.09.2024
Избягал от Левски направи сефтето в Португалия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Андриан Краев дебютира с победа за новия си тим Каса Пия, който се наложи с 1:0 като гост на Ещрела Амадора.

препоръчано

Българинът влезе на терена в 79-ата минута на мястото на Бени в срещата от 4-ия кръг на португалското футболно първенство.

Каса Пия стигна до успеха с попадение на Енрике Перейра в 61-вата минута.

За Краев пък това бе първи мач от близо 9 месеца насам, след като в Левски беше оставен само да тренира. Причината бе неговия отказ да подпише нов договор.

свързани новини

Каса Пия започна сезона с три поредни загуби.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ПИК TV! ИТН се обяви срещу Гюров и Главчев за служебни премиери: Те са безапелационно партийно обвързани. Няма да подкрепим идеята за приемането на бюджета (ВИДЕО) ПИК TV! ИТН се обяви срещу Гюров и Главчев за служебни премиери: Те са безапелационно партийно обвързани. Няма да подкрепим идеята за приемането на бюджета (ВИДЕО)
ново
Днес: 64
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК