ГОРЕЩО
ЗА ТРОНА НА "ДОНДУКОВ" 2: Кой ще стигне до балотаж срещу кандидата на Радев? Ето къде ще е голямата ИНТРИГА
Коя е най-красивата водеща, която ще отразява Световното по футбол - оказа се племенница на министър Милошев (СНИМКИ)
СЛЕД АРЕСТА НА "КАЛАШНИЦИТЕ": Скастриха Демерджиев, че МВР се превръща в посредствена фейк страница в социалните мрежи
Големият Васил Михайлов в ПИК и "Ретро": Отказах се от депутатската си заплата, политиката е мръсна работа
ИЗВЪНРЕДНО! Арестуваха подпалвача на колите пред посолството ни в Скопие
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
С плаващ кран "Титан" извадиха потъналия наполовина в река Дунав катер на "Морска администрация"-Русе, който беше ударен от стрела на паднал строителен кран. Това съобщи директорът на "Морска администрация" кап. Георги Иванов, цитиран от БТА.
препоръчано
Операцията, която трябваше да продължи и днес, е приключила успешно още снощи около 22 часа. Инцидентът стана вчера към 13 часа.
Катерът се намирал до понтон, а кранът бил на строителна площадка на брега, където се изгражда Речният информационен център по европроект.
Почвата поддала, кранът се преобърнал и стрелата му потопила задната половина на катера във водата.
Овладян е пожар в близост до къщи в симитлийското село Железница
5247
преди 3 часа
18-годишна украинка загина на пешеходна пътека край Слънчев бряг
11279
преди 4 часа
15-годишен тийнейджър катастрофира зрелищно в Русенско, пострада младеж
11801
преди 10 часа
Дете е в тежко състояние след падане от тротинетка в Асеновград
7843
преди 11 часа


