BG EN

Изведоха от реанимация едно от децата, пострадали при катастрофата в Горна Оряховица

Здраве

Изведоха от реанимация едно от децата, пострадали при катастрофата в Горна Оряховица

9912
преди 5 часа
Изведоха от реанимация едно от децата, пострадали при катастрофата в Горна Оряховица
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

12-годишното, което пострада при катастрофата в Горна Оряховица е изведено от Реанимация. Другото пострадало момче на 15 години остава настанено в Детската реанимация на университетската спешна болница, съобщават от  УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов". 

препоръчано

Тежката катастрофа стана късно през нощта на 18 юни 2026 г. Зад волана е бил 15-годишен младеж, който взел автомобила на баща си без разрешение. В превозното средство са пътували още четири деца на възраст между 12 и 14 години. Вероятната причина за инцидента е високата скорост, в резултат на която непълнолетният водач е изгубил контрол над управлението. Преди да се вреже в бетонен стълб, колата се е ударила последователно в два други автомобила, два контейнера за смет и гаражна врата.

Две от пострадалите деца бяха транспортирани по спешност с въздушни линейки, изпратени от базите в Сливен и София.

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО) ГОРЕЩО В ПИК TV: Гълъб Донев за Бюджет 2026: Няма да отнемаме права и няма да намаляваме доходи. Ето какво ни очаква след 1 август (ОБНОВЕНА/ВИДЕО)
ново
Днес: 128
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК