BG EN

Изведоха от реанимация и 15-годишното момче от катастрофата в Горна Оряховица

Здраве

Изведоха от реанимация и 15-годишното момче от катастрофата в Горна Оряховица

7913
преди 9 часа
Изведоха от реанимация и 15-годишното момче от катастрофата в Горна Оряховица
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

15-годишното момче, което пострада в тежкото ПТП в Горна Оряховица миналата седмица, беше изведено от реанимация. Вече е пациент на Детската травматология на „Пирогов“, където вчера беше преместено и 12-годишното момче, пострадало в същия инцидент.

препоръчано

Припомням, че и двете деца бяха с политравма и се наложи да бъдат транспортирани с хеликоптер поради тежкото им състояние след катастрофа. Те преминаха реанимационно и хирургично лечение. 

Това съобщават от "Пирогов".

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА) ПИК TV: Депутатите подхващат закона за съдебната власт на второ четене (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 144
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК