ГОРЕЩО
ЛЪЖА ИЛИ ИСТИНА? Руски медии знаели 3 часа по-рано за оставката на Румен Радев (СНИМКИ)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
МЪЛНИЯ! Антон Тодоров: Румен Радев е бил съдружник със скандален приватизатор-съветник на Андрей Луканов (СНИМКИ)
Виктор Димчев с прогноза пред ПИК TV: Проектът на Радев ще засмуче малките партии и ще отиде на бунището на политиката (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Проф. Михаил Константинов с убийствен въпрос: Изяде ли Радев втория мандат на Йотова
БЪЛГАРИЯ ДНЕС
ИЗВЪНРЕДНО! Борисов праща български хеликоптер на ВВС за гасенето на пожарите в Черна гора
10302
на 18.07.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
По разпореждане на министър-председателя Бойко Борисов, след проведени разговори с президента Румен Радев и с властите в Подгорица, в акцията за справяне с горските пожари в Черна гора ще се включи хеликоптер от ВВС за гасене от въздуха.
препоръчано
Директорът на ГД „Пожарна безопасност и защита на населението“ главен комисар Николай Николов е информирал премиера Борисов, че при изразена необходимост от страна на Черна гора, страната ни има възможност да окаже подкрепа в справянето с бедствието и чрез изпращането на наземни сили, които включват 40 пожарникари и 7 пожарни автомобила.
свързани новини
Черна гора поиска международна помощ в битката срещу горските пожари
9111
на 17.07.2017
Здравната комисия обсъжда по-строги правила за райския газ
570
преди 2 минути
ХИТ! Жестока гавра със сутрешните блокове заради истерията им по Радев
87479
преди 52 минути
Зимата връхлетя Смолянско, пътната обстановка е усложнена
10814
преди 1 часа


