ГОРЕЩО
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
Росен Христов ПРОГОВОРИ ЗАЩО се е съгласил да оглави ДКК. Балонът на дъвката на Асен Василев за хиперзаплатата му позорно се спука
ШОК! Откриха тяло на млада жена в Сливенско, арестуван е криминално проявен
ПАНИКА, КРЪВ И ПИСЪЦИ: Вижте покъртителния разказ на Кристияна, оцеляла след ада на "Челопешко шосе"
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН в деня на годишнината от грандиозния митинг на Орлов мост от 1990 г.: Партизаните на Сорос от ПП и ДБ ни пробутват за президент незаконния премиер Гюрчо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Взрив, най-вероятно, от ръчна граната е станал в сградата на генералното консулство на САЩ в мексиканския град Гуадалахара, съобщава руската Интерфакс, цитиран от "Фокус". Няма жертви и пострадали, съобщиха представители на консулството пред журналисти, а работата на дипломатическата мисия е прекратена.
препоръчано
Наблюдатели отбелязват, че взривът се случва в навечерието на инаугурацията на новия президент на Мексико Андрес Мануел Лопес Обрадор.
САЩ, Канада и Мексико замениха НАФТА с ново търговско споразумение
11947
на 01.12.2018


