ГОРЕЩО
Как г-н Сапунджиев надмина по космичност на мисълта дори волейболиста на Рдаев
КОЙ РАЗПОРЕДИ ТОВА БЕЗОБРАЗИЕ олигархът Николай Вълканов да се снима до видния прогресист и борец с олигархията Радев
РИСКОВЕТЕ НА ПОБЕДАТА: Диана Дамянова разкри в какъв капан ще се озоват първите на изборите
Георги Марков СПЕЦИАЛНО за ПИК: Защо се мълчи за модела "Сорос"? Пеевски остава в историята като единствения политик, поискал разследване на фамилията
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Тома Николов ХВЪРЛИ БОМБАТА: Ивей от "Петрохан" е бил криптоброкер на Васил Терзиев. Сектата е транзитирала ВИП бегълци (ВИДЕО)
Политика
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК: Горещи новини след Коалиционния съвет - без публика на футболните мачове, дискотеките и баровете затварят
82276
на 09.07.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ще бъде забранено присъствието на публика по стадионите на футболните мачове. За това са се разбрали управляващите на коалиционен съвет, обяви лидерът на НФСБ Валери Симеонов, съобщава "Дарикнюз".
Също така ще се забрани да работят и нощните заведения и дискотеките, както и събирането на големи групи хора. Ще бъдат санкционирани и служителите в търговските обекти, които обслужват клиенти без маски.
Симеонов обясни, че някои от мерките се връщат заради нарастването на случаите на коронавирус у нас. Ще бъде засилен и контролът по изпълнение на мерките и по-специално дали се спазва дистанцията от 1,5 м между масите в заведенията.
препоръчано


