ГОРЕЩО
ПИК TV! Адвокат Мария Петрова с остър коментар за опитите на студенти 3-ти курс да се представят за млади лекари (НА ЖИВО)
СДС С ГНЕВНА ПОЗИЦИЯ: Прокремълският слугинаж в страната ни се бие до "последната капка кръв" срещу пълната ни евроинтеграция
Проф. Михаил Константинов срещу пърформансите в НС: Не отговарят на европейските стандарти
Борисов посочи НАЙ-ВАЖНИТЕ неща, които ГЕРБ ще защити в бюджета (ВИДЕО)
Прокуратурата протестира срещу освобождаването на джигита, убил полицай
Акценти
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Делян Пеевски излезе при Петков и Василев и ги размаза: Приключихте. Ще направя държава с главно Д! Киро, тичай при Лена на парапета (ВИДЕО)
585655
на 18.09.2025
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на ДПС Делян Пеевски излезе при Кирил Петков и Асен Василев по време на малобройния им протест пред парламента и ги сравни със земята.
препоръчано
"Какво искаш, Асене, да не беше ограбил Митници", започна лидерът на ДПС-Ново начало.
"Ей, лъжец, колко пъти ми беше в кабинета. Тичай при Лена, наркоман", обърна се Пеевски към Петков.
"Няма нужда от охрана. Колеги, виждате ли за какво става въпрос. На тези хора вчера им свършиха мотивите. Хората ги мразят и искат да ги бият. Аз ще правя държава с главно Д. Тези хора приключиха". Ще има държава с главно Д", отсече председателят на ДПС-Ново начало.
"Найо, приключиха, ще си търсиш нова работа", обяви Пеевски.


