ГОРЕЩО
НА ПРАГА НА ВОЙНА: Ще позволи ли Борисов самозабравилите се агресивни хищници от ППДБ да го довършат?
СМУТ НА Д2: Военно-полицейският екипаж на Радев е в тотален стрес. Не е лошо за Нова година чичко Румен да си отпочине в някоя резиденция на Ердоган - като царска особа. Плащаме ние, българите
ГЪРМИ СКАНДАЛ: ПП поиска сваляне охраната на Борисов в деня, в който пуснаха Сретен Йосич от затвора
ГОЛЯМ РЕЗИЛ: Развяха КАТО ПРАНИ ГАЩИ срамотиите на Асен Василев и ПП в национален ефир (СНИМКИ)
Времето полудя! Проф. Георги Рачев с ЛОША ПРОГНОЗА пред ПИК TV - ще видим сняг за Коледа през крив макарон (ВИДЕО)
ЧАС ПИК
ИЗВЪНРЕДНО в ПИК! Откриха мъртъв палестинец, търсен за убийство в посолство в София! Подозират убийство! (обновена)
38999
на 26.02.2016
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Омар Зайед е убитият в двора на палестинското посолство. Палестинецът е търсен, за да излежи доживотна присъда за убийство, произнесена преди близо 30 г.
препоръчано
Арабинът, който живее у нас от началото на 90-те години, беше обявен за общодържавно издирване, след като не бе открит на адреса си.
От месеци насам Израел настояваше Зайед да бъде екстрадиран, за да бъде предаден на съд.
В момента районът около чуждата мисия на столичния булевард "Джеймс Баучър" е блокирано от полиция.
На място е заместник-директорът на СДВР Борислав Борисов.
Сигналът е подаден около 8 часа тази сутрин.
свързани новини
Ужас: Откриха труп на мъж в санданско село
15911
на 20.02.2016
Очаквайте подробности!


