ГОРЕЩО
ДПС-Ново начало на митинг в защита на стабилността в държавата
Радомир Чолаков: Не произвеждаме достатъчно храна
Радев трябва да бъде спрян
РАДЕВ АКТИВИРА ДЕЖУРНОТО СИ ПРОКСИ: Имало ли е разследване за корупция срещу Демерджиев, унищожено при назначението му в служебния кабинет?
Даниел Митов: Два влекача са в готовност да изтеглят танкера, блокиран край Ахтопол - не е опасен
Животът днес
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК: Премиерът Борисов показа как се строи един от най-натоварените пътища в страната (СНИМКИ)
41747
на 31.05.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Строителството на Южната дъга на Софийския околовръстен път в участъка от „Младост“ до връзката с магистрала „Тракия“ върви на много високи обороти. Това написа в профила си в социалната мрежа Фейсбук премиерът Борисов. Той показа и снимки от строителните дейности на Южната дъга.
препоръчано
"Това е един най-натоварените пътища в страната. Лично се убедих, че темпото на работа е много добро и очаквам трасето да бъде готово в срок през следващата година. Когато шестлентовият път бъде завършен, това ще бъде голямо облекчение за всички пътуващи. Продължаваме да работим по много големи инфраструктурни обекти в цялата страна", написа още министър-председателят.





