ГОРЕЩО
ЗАРАДИ ВОЙНАТА В ИРАН Предупредиха "Гюров" да излезе МОМЕНТАЛНО от розовия балон, в противен случай ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ще връхлети България
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Злото „Петрохан“ и политическата му употреба
ППДБ СЕ ТРЕСЕ! Нов скандал заради листите - уволнен зам.-кмет подлива вода на човек на Киро и Лена (СНИМКИ)
Унижиха кабинета "Гюров" от парламентарната трибуна: Блокада има, но не е в Ормузкия проток, а в главите на това НПО правителство (ВИДЕО)
ДПС-НОВО НАЧАЛО внася пакет спешни мерки за транспортния бранш заради кризата с горивата (ВИДЕО)
Темида
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Апелативният спецсъд: Задържат под стража Атанас Бобоков и зам.-министър Живков (ОБНОВЕНА)
143182
на 18.08.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Апелативният специализиран съд разгледа днес жалбите на обвиняемите по делото за незаконно складиране на отпадъци Красимир Живков, Николай Миховски и Атанас Бобоков и преди минути постанови задържане под стража за обвиняемите, предаде репортер на ПИК от съда.
препоръчано
По-рано днес прокуратурата направи искане, ако съдът постанови, че ще има задържане под стража, да не може решението да бъде обжалвано в едномесечен срок, освен ако не става дума за медицински причини“. Това обясни прокурорът по делото „Бобокови“.
ОЧАКВАЙТЕ ПОДРОБНОСТИ В ПИК TV!
Сарафов на посещение в най-голямата прокуратура в страната (СНИМКИ)
20781
преди 9 часа
Осъдиха 7 души от група за имотни измами
14739
на 09.03.2026
Двата големи провала на служебния министър на правосъдието Андрей Янкулов
134112
на 09.03.2026


