ГОРЕЩО
ХИПОТЕЗА: Ето каква каша може да се забърка с избора на служебен премиер
Стойчо Стойчев с ГОРЕЩ КОМЕНТАР: Радев е носител на много образи - популизмът вече не може да му помага, ще трябва да дава отговори за нанесените разочарования
ЕКСПЕРТНО МНЕНИЕ: Президентът излага България пред американската администрация
Аватар на Радев натикан, където му е мястото: Нарекоха го партиен пропагандатор. А гражданинът Румен бълва популизъм с години от уюта на президентството
Етакерина Михайлова: Илияна Йотова да не влиза в обувките на Радев - да бъде евроатлантически президент
ПИК TV
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Обединените патриоти искат до 5 години затвор за радикален ислям (ВИДЕО)
15652
на 26.05.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Обединените патриоти искат промяна в Наказетлния кодекс с която се инкриминира радикалния ислям. Това обявиха създателите на промените Искрев Веселинов и Християн Митев. "Това не е нещо ново, още миналия парламент искахме такава промяна, но поради краткия му живот не успяхме да довършим поправката", заяви Веселинов.
препоръчано
В промените се предвижва от 1 до 5 години затвор и глоба от 5 хиляди лева за подпуждане, проповядване и използване на верски убеждения за политически цели. Според вносителите тези промени са изкючително важни предвид нарастващата заплаха от тероризъм и разпространяването на радикален ислям.
свързани новини


