ГОРЕЩО
БСП провежда съдбоносен конгрес
САМО В ПИК TV! Топ прогнозата на проф. Георги Рачев за февруари: Месецът ще бъде с 3 до 5 градуса по-топъл от нормалното, но във вторник и сряда... (ВИДЕО)
Злобата и посредствеността ще провалят ПП-ДБ
ПОВЕЙ НА ПРОЛЕТ: Облаци, дъжд и топло време. Температурите стигат до 14 градуса (КАРТА)
Нови ЗЛОВЕЩИ РАЗКРИТИЯ по случая "Петрохан" - убитите завели 13-годишно дете в Мексико, издирваният Калушев бил духовен водач на сектата (ВИДЕО)
ТЕМА
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Пеевски за конфликтите в ДПС: Темата не стои на дневен ред (ВИДЕО)
285522
на 05.07.2024
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Председателят на ДПС Делян Пеевски говори в пред журналисти в Народното събрание.
препоръчано
"Това са спекулации. Говорене на глупости. Да спрем с тях", каза той на въпрос за думите на президента, че България се превръща в донор на Украйна.
На въпрос за случващото се в ДПС той каза: "Темата не стои на дневен ред. Надявам се във всички да има разум. ДПС е втора партия, много сериозна организация. Надявам се, че колегите са разумни и няма да позволят на прорурските партии да се гаврят с нашите хора. Това, което направи днес прорурската партия "Възраждане", е много опасно", завърши той.


