BG EN

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: ЦИК с нови данни за изборния процес (ОБНОВЕНА)

ГОРЕЩО
БЪЛГАРИЯ ДНЕС

ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: ЦИК с нови данни за изборния процес (ОБНОВЕНА)

34183
на 26.05.2019
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV: ЦИК с нови данни за изборния процес (ОБНОВЕНА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"71 броя сигнали и жалби, нарушаване на предизборната кампания 11, толкова е за машинното гласуване, 45 са жалби за организация и избирателните права. Има е един сигнал за съобщаване на личните данни избирател." Това заяви говорителят на ЦИК  Александър Андреев. 

препоръчано

Около 1 процент е отчетеният проблем с машинното гласуване, което според ЦИК не много на фона на над 3 хиляди машини.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за последната събота на юли: Близнаците да си погледнат застраховките, Ракът и Везните да не прибързват със смяна на работата САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за последната събота на юли: Близнаците да си погледнат застраховките, Ракът и Везните да не прибързват със смяна на работата
ПИК TV x
Проф. Георги Рачев притеснен пред ПИК TV: Балканите горят, очакват ни до 44 градуса на сянка (ВИДЕО) Проф. Георги Рачев притеснен пред ПИК TV: Балканите горят, очакват ни до 44 градуса на сянка (ВИДЕО)
ново
Днес: 15
горещо
hot
най-четени новини в момента