ИЗВЪНРЕДНО: Гигантска сигнална лампа, "трикольорите" ни с ново поражение...

7
14.11.2019
7
82637

България загуби с 0:1 от Парагвай в контролна среща на "Васил Левски". Алмирон в 60-ата минута вкара единственото попадение в мача. Двубоят на Националния ни стадион се проведе пред почти празни трибуни.

ПАРЕЩА ТЕМА: Георги Дерменджиев с автогол?

Георги Миланов отново прикова вниманието със силни изяви...

на 31.10.2019

Сериозен превес за южноамериканците във владеенето на топката през първото полувреме и много класно спасяване на вратаря Георги Георгиев в 35-ата минута.

Алмирон реализира с мощен изстрел за гостите в 60-ата минута.

Почти нищо по-опасно пред вратата защитавана от южноамериканците и неприятната серия от срещи без победа за "трикольорите" ни продължава.

За нашия тим изглежда спорно, но най-вероятно съставът на Парагвай никога не е излизал пред по-малобройна публика, независимо при визита или домакинство. Атестат, който говори красноречиво колко тежка е настоящата ситуация в българския футбол на национално равнище.

Дали ако от БФС бяха пуснали символични цени на билетите за този контрола, стадионът щеше да се понапълни е съвсем друга тема. Към момента изглежда родният футбол се нуждае от редица промени. Изборният конгрес на Футболния съюз, след оставката на Борислав Михайлов, обаче се очертава да се позабави спрямо предварителните очаквания.

ФУТБОЛНО ТОРНАДО В ПИК - Венци Стефанов за Лечков: На здрава глава си връзва бинт

Любопитните казуси свързани с БФС продължават. Както е...

на 13.11.2019

Това е първи двубой на "трикольорите" ни под ръководството на новия национален селекционер Георги Дерменджиев. В неделя нашите ще са домакини на Чехия в последен мач от традиционните евроквалификации, срещата ще се проведе при санкция - закрити врати. Визираният неделен спор изглежда от почти протоколен характер за Дерменджиев и компания. За националите ни обаче предстои участие в плейофи за квота за Евро 2020 на база резултатите от Лигата на Нациите. Въпросната фаза на футболни пресявки ще се състои през март месец следващата година и е изключително важна.

Ето титулярите за тазвечершната проверка:

БЪЛГАРИЯ: Георгиев; Страхил Попов, Терзиев, Чорбаджийски, Горанов, Малинов, Костадинов, Неделев, Ивелин Попов, Вандерсон, Марселиньо

Треньор: Георги Дерменджиев

ПАРАГВАЙ: Антони Силва, Хорхе Морейра, Фабиан Балбуена, Густаво Гомес, Блас Риверос, Хорхе Морел, Рамон Мартинес, Матиас Виласанти, Мигел Алмирон, Дарио Лескано, Анхел Ромеро

Звучен шамар по "трикольорите" ни?

Обидно малко публика се очаква за днешния двубой между...

Треньор: Едуардо Берисо

(7)
1
Ако биете с три на нула следващия мач за баражите ще е пълен стадиона. Айде наште!!!!
2
Сменихме треньора,но не е вината в него.Ако е така,требе вече да бием.И да спрат с тия смешки,че отиваме на баражи,даже ще се класираме,ДА АМА НЕ.
3
Плешунгера Лечков като нов преззиден на БФС!
4
На този етап 0:1 е успех. Ако някой спортен коментатор си позволи да се прави на голям разбирач и съдник незабавно да бъде пратен в " Пирогов". Нужен е карантинен период поне от две години и после с претенциите за задължителни домакински победи срещу средняшки отбори. Повече от това няма да можем, мънички сме.