BG EN

ИЗВЪНРЕДНО: Гришо вече с отрицателен тест за коронавирус, Димитров се чувства добре...

Тенис

ИЗВЪНРЕДНО: Гришо вече с отрицателен тест за коронавирус, Димитров се чувства добре...

14747
на 09.07.2020
ИЗВЪНРЕДНО: Гришо вече с отрицателен тест за коронавирус, Димитров се чувства добре...
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Най-добрият български тенисист Григор Димитров се чувства добре. Той си е направил нов тест за коронавирус преди няколко дни и резултатът е бил отрицателен.

Това съобщи в "Туитър" известният журналист Давор Буразин. Той написа, че първата ракета на Хърватия Борна Чорич вече също е с негативен тест и след 14-дневната си изолация му е разрешено да поднови тренировките си на корта, акцентира "Топспорт".

Това би трябвало да означава, че Димитров е в напълно добра кондиция и може също да се съсредоточи върху подготовката си за рестарта на сезона в Тура.

препоръчано
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 70
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК