ИЗВЪНРЕДНО: Гришо с отличен старт в Рим... (ОБНОВЕНА)

0
14.09.2020
0
32399

Григор Димитров започна участието си на Мастърс 1000 турнира в Рим с експресна победа. Гришо записа 2:0 сета срещу състезаващия се с "уайлд кард" в надпреварата представител на домакините Джанлука Магер.

БРАВО: Гришо със супер победа в Ню Йорк

Григор Димитров започна участието си на US Open 2020 с...

на 02.09.2020

7:5, 6:1 в отделните части.

Италианецът Магер е 85-и в настоящата ранглиста на АТП. Йошихито Нишиока или Миомир Кечманович очакват във втория кръг Димитров. Нишиока и Кечманович ще играят утре.

ЕТО КАК СЕ РАЗВИ ДНЕШНАТА СРЕЩА:

2:1 гейма за Григор до първата почивка в двубоя, без пробиви. Гришо осъществи брейк за 3:1. Джанлука обаче отвърна с 2 поредни гейма. Димитров пък взе подаването си за 4:3. Магер отрази възможност за пробив и изравни 4:4. Григор записа сервис-гейма си за 5:4. Подаване за Джанлука - 5:5.

Димитров съумя да парира точка за брейк и поведе с 6:5 гейма. Гришо осъществи пробив за 7:5 гейма. 1:0 сета за Григор!

ИЗВЪНРЕДНО: Гришо с драматично поражение в Ню Йорк

Григор Димитров загуби с 2:3 сета от Мартон Фучович...

на 04.09.2020

3:0 гейма за Гришо до първата почивка във втората част, 1 брейк. Димитров съумя да пробие и за 4:0. Григор затвори срещата след 6:1 гейма във втория сет.