ИЗВЪНРЕДНО: Гришо с поражение от Шаповалов в Рим

0
19.09.2020
0
36403

Григор Димитров загуби с 1:2 сета от Денис Шаповалов (Канада) в 1/4-финален мач от Мастърса в Рим, Италия.

ИЗВЪНРЕДНО: Гришо с отличен старт в Рим... (ОБНОВЕНА)

Григор Димитров започна участието си на Мастърс 1000...

на 14.09.2020

Гришо отстъпи в първия сет с 2:6 гейма.

Димитров записа 2 пробива срещу 1 брейк на Шаповалов във втората част и след 6:3 гейма мачът влезе в решаващ трети сет.

В третата част Денис се поздрави с 6:2 гейма.

Шаповалов е 14-и в ранглистата на АТП.

За да стигне до 1/4-финалите на състезанието Гришо победи представителите на домакините Магер и Синер, както и японеца Нишиока.

Денис Шаповалов ще спори на 1/2-финалите с Надал или Шварцман.