ИЗВЪНРЕДНО: Драмата в шампионата пълна, 2 кръга преди края - ЦСКА...

на 18.05.2019
57428
1

Драмата относно борбата за първото място в родния футболен шампионат стана пълна. ЦСКА победи с 1:0 като гост Берое в мач от 34-ия кръг на първенството. По-рано днес Лудогорец и Левски завършиха при равен резултат 1:1.

Така "червените" изостават само с 1 точка от "орлите" 2 кръга преди края на кампанията в Първа лига. В следващия "армейците" ще играят в люто дерби със "сините", Лудогорец пък ще гостува на Ботев Пловдив.

Сериозен казус при заралии

Ръководството на Берое търси генерален спонсор, който да...

на 24.04.2019

Халфът Тиаго донесе успеха на ЦСКА в Стара Загора. Полузащитникът шутира прецизно в 16-ата минута и реализира единственото попадение в спора.

Любопитно е, че юношите на "червените" Антов и Чорбаджийски се подвизаваха като тандем централни бранители. Надеждите на "армейците" не се справиха никак зле. Вратарят Черниаускас пък се отчете с няколко ключови спасявания за гостите.

Заралии са с наставник Александър Томаш и са устремени към четвъртото място в крайното класиране. Добромир Митов пък сега е треньор на ЦСКА. Главен съдия на двубоя бе Никола Попов.

ТИТУЛЯРИТЕ:

БЕРОЕ: 12. Перниш, 3. Желев, 4. Алкан, 6. Цветков, 9. Камбуров, 11. Бандаловски, 14. Яя Меледже, 19. Василев, 27. Баранов, 28. Бригидо, 77. Еуженио

ЦСКА: 30. Черниаускас, 19. Турицов, 4. Чорбаджийски, 24. Томаш, 16. Бикел, 6. Пинто, 26. Антов, 20. Тиаго, 10. Евандро, 7. Жоржиньо, 22. Соу