ГОРЕЩО
Константин Мишев изригна след решението за централата на ДПС: Тези прекалиха! Остава да им отнемат и имената
Калин Стоянов, Искра Михайлова, Атидже Алиева-Вели и Станислав Анастасов сред официалните гости на приема на форума СРАС (СНИМКИ)
СЛЕД СРЕДНОЩНИЯ МАРАТОН! Острие на Радев: Бюджетът беше разгледан перо по перо, малко хвърча и перушина
Облаците над Демерджиев се сгъстяват! Вътрешният министър дължи отговори на ТЕЗИ ЧЕТИРИ ВЪПРОСА за лобисткия договор
Новото решение на Съда на ЕС е победа за частните болници в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
BG Alert преди минути се включи, за да евакуира всички от в.с."Елените", тъй като в следващите часове се очаква засилване на дъжда и нов потоп. Хората са призовани да се изтеглят незабавно към кметството в Свети Влас. Малко по-рано днес вътрешният министър Даниел Митов също да се спазват указанията на властите и при нужда на евакуация - да се направи.
препоръчано
Припомняме, че днес около 11 часа бедствие с невиждани размери удари Елените и Свети Влас. Нанесени са колосални щети.
До този момент е известно, че има минимум 3 жертви - багеристът Цанко Ц. от Неселър, Шабан Н. от Руен и граничният полицай Стефан С. от бургаското село Извор, съобщава "Флагман".
свързани новини
Потвърдиха за втора ЖЕРТВА на пороя при "Елените", издирват още двама
42395
на 03.10.2025
Евакуирани от Елените настанени в кметството в Свети Влас
20081
на 03.10.2025

БУРЯ ВЪВ ВАРНА: Пороен дъжд потопи морската столица
7291
преди 1 часа
Две жени са в болница силната буря в Ямбол
10114
преди 2 часа
Градушка колкото орех удари Ардинско и съсипа реколта (СНИМКИ/ВИДЕО)
9590
преди 3 часа
Нов шеф на полицията в Козлодуй - ето кой сяда на горещия стол
10844
преди 3 часа


